מלגות

כיאה לבית ספר למשחק, גם לוח הזמנים השבועי של תלמידנו עמוס בשיעורים וחזרות, ואנו מודעים לקושי של רבים מהם לעבוד ולממן את עצמם ואת לימודיהם בסטודיו. לכן אנו שואפים לסייע לתלמידנו באמצעות הענקת לאורך לימודיהם בסטודיו, כדי להקל עליהם ככל הניתן ולספק להם את החופש המלא ללמוד, להתפתח וליצור ללא הסחות דעת.

מלגות סיוע

בעבור סטודנט שזקוקים לסיוע במימון שכר הלימודים השנתי, אנו מאתרים מלגות בסיוע עריית ירושלים, קרן ירושלים, מפעל הפיס ומקורות נוספים. המלגה ניתנת בעבור שעות התנדבות בקהילה או בתוך הסטודיו.

תרומה לקהילה

אנו בסטודיו רואים בשותפות ותרומה לקהילה ערך עליון, בכל שנה הסטודנטים שלנו לוקחים חלק בפרויקטים חברתיים משתנים ויוצרים קשרים חשובים וערכיים עם אוכלוסיות מגוונות. מרבית המלגות שניתנות בסטודיו הן בעבור שעות של התנדבות, עבודה או תרומה לקהילה, אותן התלמידים מבצעים במתן שיעורים לבתי ספר, מתנסים ועמותות.

- פרויקט תיאטרון עם חברי עמותת אנוש

כבר כמה שהסטודיו משתף פעולה עם עמותת אנוש - העמותה הישראלית לבריאות הנפש, ומקיים חוג תאטרון בהנחיית תלמידי שנה ב׳.
אורכו של כל מחזור הוא בין חצי שנה לשמונה חודשים, במהלכו החניכים למדים וחווים את אמנויות הבמה השונות, משחקים וכותבים. בסוף כל מחזור הסטודנטים והחניכים מעלים מופע פרי יצירתם.

- פרויקט תיאטרון עם חברי עמותת החוט המשולש

ב2021 הוקמה בפעם הראשונה קבוצת תיאטרון מיוחדת בשיתוף הסטודיו שלנו ועמותת החוט המשולש, המספקת בית חם ומענה לבני נוער וצערים בסיכון כבר מעל ל20 שנה.
במשך כחצי שנה הצעירים הגיעו לשיעורי תיאטרון בסטודיו, בהנחייתו של יצחק לאור ושניים מתלמידי שנה ב', למדו יחד ויצרו מופע המורכב מיצירותיהם האישיות.
בסוף התהליך עלה בסטודיו מופע התרמה חגיגי בשם "אבודים ומציאות", בו הציגו התלמידים את יצירותיהם, כאשר כל הכנסותיו של האירוע נתרמו להמשך פעילות הפרויקט.

- חוגי תיאטרון לתלמידי בית הספר היסודי

בשיתוף עיריית ירושלים וקרן ירושלים כמה מהסטודנטים והסטודנטיות משנה ב' זוכים להכיר ולשתף פעולה עם תלמידי בית הספר ״גאולים״. במהלך השנה האחרונה תלמידי הסטודיו העבירו בבית הספר כיתות אמן, שיעורי משחק, אימפרוביזציה והמון שעות של כיף ויצירה.
בסוף השנה תלמידי ״גאולים״ העלו הצגת סיום מרגשת לעיני ההורים, המורים וחבריהם לספסל הלימודים.

- שעת סיפור חורפית

תלמידי שנה ב׳ בפרויקט בהנחייתו של הבמאי יצחק לאור בו הם מקבלים כלים ופרקטיקה לספר סיפורים. התלמידים בעזרתו של יצחק בונים הצגות יחיד מקוריות לילדים, ובסופו של התהליך ילדי השכונה מוזמנים בכל שבוע לשעת סיפור תיאטרלית בה הסטודנטים מציגים מגוון עיבודים לספרות ילדים עכשווית. הפרויקט מתקיים בשיתוף מנהל קהילתי גינות העיר בירושלים.
לעמוד הפייסבוק של הפרוייקט

מלגות הצטיינות

בכל שנה הסטודיו בוחר כמה מתלמידי שנה ג', ומעניק להם מלגות הצטיינות בטקס חלוקת התעודות בסוף השנה. התלמידים המצטיינים נבחרים על ידי צוות הסטודיו, לפי התפתחותם המשחקית והמקצועית, השקעתם, מסירותם, ותרומתם לכיתה ולסטודיו.