הצהרות נגישות פיזית


הצהרת נגישות

סטודיו למשחק – ניסן נתיב הינו בית ספר תלת שנתי לאומנות המשחק. לסטודיו שני בתי ספר האחד בירושלים והשני בת"א. מעבר ללימודים התלת שנתיים הסטודיו מקיים מכינת נוער, מכינה למבוגרים וסדנאות הפתוחות לקהל הרחב. בנוסף לכך הסטודיו מזמין את הקהל הרחב לצפות בהצגות שמעלים תלמידי השנה השלישית הן בסטודיו בירושלים והן בסטודיו בת"א. 

חשוב לנו לתת את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו, ואנו מעניקים חשיבות רבה להנגשת אתר האינטרנט שלנו כך שיותאם ויאפשר גישה נוחה לכלל האוכלוסייה.  לשם כך, אנו פועלים לביצוע התאמות אשר יאפשרו גם ללקוחות עם מוגבלות נגישות, הן בערוצים הישירים והן בערוצים הדיגיטליים מתוך מטרה לסייע להם לשפר את איכות החיים ולאפשר את שילובם בחברה בדרך של כבוד, שוויון ועצמאות.

הסדרי נגישות במתקני הסטודיו

לחברה ישנם שני סניפים האחד בתל אביב והשני בירושלים.

סניף תל אביב

הבניין ומשרדי הסטודיו-  הסניף נמצא בתל אביב ברחוב נועם 5, יפו בבניין בן 3 קומות אשר כולו בשימוש הסטודיו. הכניסה לבניין הינה מרחוב יוסי בן יוסי והיא בקומת הקרקע ובמפלס המדרכה עם שיפוע עליה נגיש, לאולם התיאטרון, המשרדים והספרייה

חניה – לסטודיו אין חניה פרטית, ישנה חנית נכים ציבורית צמודה לבניין, וכן חנית נכים ברחובות נועם ובן גמליאל הגובלים עם רחוב יוסי בן יוסי דרכו הכניסה הראשית לסטודיו. בנוסף יש חניה ציבורית כחול לבן ברחובות הגובלים עם  בנין הסטודיו וחניון בתשלום ברחוב עולי ציון 2 וחניון שוק הפשפשים ברחוב רבי פנחס 2.  

מעלית – בבניין ישנה מעלית אחת הנמצאת מצד שמאל לכניסה בסוף המסדרון. מעלית נגישה ומאפשרת עליה לשאר קומות הבניין. קיים שילוט הכוונה למעלית.

המשרדים - נמצאים בקומת הכניסה, אל המשרדים גישה נגישה וכן עמדת המזכירה הינה עמדה נגישה, בנוסף כל פתחי הדלתות בבניין רחבות ונגישות. 

שירותי נכים - קיימים בכל אחת מהקומות המכוונים באמצעות שילוט : השירותים בקומת הקרקע נמצאים מול הכניסה הראשית לבניין לצד אולם התיאטרון. השירותים בקומה הראשונה והשנייה נמצאים בסוף המסדרון לצד המעלית, מצד ימין של גרם המדרגות.

בקומת הקרקע יש את משרדי הסטודיו, ספריה, אולם תיאטרון, חדר תלבושות ובית מלאכה בקומה הראשונה יש 6 כיתות לימוד בקומה השנייה יש את אולם התנועה חדרי חזרות ואת אולם הבלאקבוקס כל הכיתות, אולם התנועה , הספרייה, המשרדים והאולמות נגישים.

לסטודיו שני אולמות האחד בקומת הכניסה והשני בקומה השנייה של הבניין. לשני האולמות מערכת שמע לכבדי שמיעה וכן מושבים מיועדים לכיסאות גלגלים. 

 סניף ירושלים

הבניין ומשרדי הסטודיו -  נמצאים ברחוב אלעזר מודעי 17 בירושלים בבניין בעל 4 קומות כאשר קומת הקרקע וקומת מינוס 1 הינן בשימוש הסטודיו. אין גישה נגישה לקומה מינוס אחת אך חשוב לציין כי כל השירותים הניתנים על ידי הסטודיו בקומה מינוס 1 ניתנים גם בקומת הקרקע, ומזכירות הסטודיו נמצאת בקומת הקרקע.

מעלית – בבניין אין מעלית לכן ההגעה לקומה מינוס 1 ולכן  אינה נגישה, הגישה לקומת הקרקע נגישה ואינה דורשת שימוש במעלית.  בקומת הקרקע ישנם כל השירותים הנמצאים גם בקומת מינוס1.

חניה - לסטודיו 2 חניות נכים פרטיות במפלס הרחוב אשר צמודות לבניין ללא צורך במעבר כביש ומהן גישה נגישה לבניין, ניתן לתאם מראש שמירה של החניה על ידי יצירת קשר טלפוני עם המשרד 02-6733414. 

בקומת הקרקע – אולם תיאטרון, אולם תנועה, חדר מורים, משרדים וכיתת לימוד עם דלתות כניסה נגישות.

בחצר – 2 כיתות לימוד נגישות

בקומה מינוס 1 – 3 כיתות לימוד, ספריה

בקומת הקרקע עמדת מחשב ובה הקטלוג של הספרייה, כך שניתן להזמין כל ספר.

 שירותי נכים בקומת הקרקע חדר, 6 כיתות לימוד 3 מתוכן בקומת מרתף אינן נגישות. 3 בקומת קרקע נגישות.  אולם תנועה נגיש, ואולם מופעים נגיש. 

.משרד הסטודיו  בקומת הכניסה ודלפק המזכירות הינו נגיש.

שירותי נכים בקומת הכניסה.

לסטודיו אולם אחד בקומת הכניסה. לאולם מערכת שמע לכבדי שמיעה, וכן מושבים המיועדים לכסאות גלגלים.


שם האתר 

כתובת 

חנית נכים

שירותי נכים

אמצעי הנגשה נוספים

סניף תל אביב

נועם 5, ת"א

ברחובות הגובלים עם בניין הסטודיו

קיימים בכל קומה

דלתות רחבות ונגישות. אמצעי שמע לבעלי לקויות שמיעה

סניף ירושלים

אלעזר המודעי 17, ירושלים

חניה פרטית צמודה לסטודיו

קיימם בקומת קרקע

דלתות רחבות ונגישות. אמצעי שמע לבעלי לקויות שמיעה
נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. כ- 20 עד 25 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר, כך על פי מחקר שנערך בשנת 2003 ע"י חברת מייקרוסופט.

מידע על נגישות האתר

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים, הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים  Mozilla Firefox Chromeו- Internet Explorer.האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. ראו סעיף תפעול האתר להרחבה.
מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי.
אתר האינטרנט בוצע על ידי חברת anova

תפעול האתר ועזרי נגישות

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

לחיצה על מקשים CTRL + U יכול לפתוח את תפריט הנגישות של האתר בכל זמן נתון.

לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

סייגים לנגישות האתר

אנו עושים מאמצים להנגיש את האתר במלואו ולאפשר לכלל האוכלוסייה ליהנות מתכניו, יחד עם זאת אם נתקלתם בתקלה או חסר נא צרו קשר עם רכז הנגישות של הסטודיו ואנו נפעל לסידורה בהקדם.

יצירת קשר בנושא נגישות

בכל שאלה, תקלה, בעיה או הצעה לשיפור בנושא נגישות האתר ניתן  לפנות לאמי ליברמן רכזת נגישות של סניפי הסטודיו באמצעות דוא"ל: [email protected]  טלפון: 054-7767025


מתי עודכנה ההצהרה

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה 21.2.2019