אהרן פוירשטיין

למד משחק בסטודיו למשחק ניסן נתיב ירושלים (מחזור ג') ופסיכולוגיה ומדעי הרוח באוניברסיטה העברית.

החל את דרכו בתיאטרון בתפקיד 'הגולם', בתיאטרון לילדים ולנוער בבימויו של ברוך גוטין. לאחר מכן כתב ושיחק בהצגת הקברט 'סיטרא קמא' (יחד עם ג'קי לוי וניצן פרי), הצגה שעסקה באופן סאטירי ביחסי דתיים-חילונים. ההצגה עלתה כ-300 פעם בתיאטראות ברחבי הארץ. את עיסוקו בתיאטרון המשיך בכתיבת המחזה 'דיכאונות קלים בשושן' ואף ניהל את תיאטרון הבמה.

בשנת 2000 עבר לעסוק בטלוויזיה. הוא כתב והגיש עם ג'קי לוי את 'לוי ופוירשטיין', סדרת תוכניות דוקומנטריות בנושא יהדות עבור 'רשת' בבימויו של אברהם קושניר, וביים את תכנית הטלויזיה 'סליחות' עבור 'רשת' בהפקת טורא הפקות.  

בשנת 2002 יצר את סדרת הדרמה '101' יחד עם דניאל פארן עבור 'טלעד' וכתב לה תסריטים. בשנים 2004-2003 הגיש את תוכנית הטלוויזיה 'העולם על פי פוירשטיין' בערוץ השני.

בשנים 2004-2005 כתב את הטור הפותח בעיתון 'כל העיר', לימד תסריטאות בבית הספר 'מעלה', הרצה על קולנוע בסינמטק ירושלים, וניהל את 'ספריית פוירשטיין', הוצאה לאור העוסקת בפיתוח ובשיווק ברחבי העולם של שיטת פוירשטיין לפיתוח יכולות קוגניטיביות.

בשנת 2006 ערך את התוכנית 'עשרת הדברות' בהנחיית ארי שביט עבור 'קשת', ויצר את תוכנית הטלוויזיה 'המהפכנים' בהנחייתו של קובי אריאלי. הוא השתתף בכתיבת התסריט בעונה השנייה והשלישית בסדרת הדרמה 'מעורב ירושלמי' עבור 'קשת'  וכתב עם הדר גלרון את מופע הקברט הסטירי שלה 'חוזרת בתשוקה'.   בנוסף לעיסוקיו אלה, לימד תהליכי חשיבה ובקרת טעויות, בארגונים ומוסדות.

סיים תואר שני בהצטיינות באוניברסיטה העברית, וכתב תזה בנושא 'טראומה יהודית בקולנוע של האחים כהן'.

משנת 2016 מורה בסטודיו למשחק ניסן נתיב בירושלים ומשמש כמנהלו הפדגוגי האמנותי.

מוטו אמנותי:  "מה השאלה? - אם אין שאלה, אין אמנות". 

"לשחק זה להיות מסוגל להנות בתוך רגע של חוסר ודאות".