פגע וברח!

מכירת הכרטיסים למופע הקרוב נפתחה - לרכישת כרטיסים

פגע וברח הוא מופע המורכב כולו מאסופת קטעים מקוריים של תלמידי הסטודיו הירושלמי, ואף מופק ומנוהל על ידי תלמידי שנה ב'.

 כל אחד מתלמידי הסטודיו יכול להעלות את האישיים למופע, להתנסות בבימוי, כתיבה ויצירה, ולחשוף את עבודותיו בפעם הראשונה לקהל. ממערכונים וקטעי תנועה, עיבודים למחזות לצד שירים קומים, קטעי סטנדאפ וספוקן ושאר קטעים נבחרים, כולם פרי יצירתם של תלמידי הסטודיו.

כל מופע הוא ייחודי במינו, מציג קטעים חדשים של התלמידים שמקורם בתרגילים מהלימודים, דמויות שיצרו, רעיונות שפותחו או תפקידים שתמיד רצו לגלם.
הפגע וברח שימש לאורך השנים כקרקע פורייה ליצירות רבות של תלמידים, שחלקן אף פותחו לאחר סיום לימודיהם וזכו לחשיפה ציבורית רבה:
 עספור, פדרו גראס, פורפליי, בוז'ולה, הצגה יומית, גואש, ועוד המון.

מבחינתינו הפגע וברח הוא חלק משמעותי מהלימודים בסטודיו -
המופע הוא מעין ארגז חול המאפשר לתלמידים להתנסות ולהתפתח כשחקנים וכיוצרים, וכמובן מספק להם שעות טיסה נוספות על הבמה. בנוסף התלמידים זוכים ללמוד על הפקת מופע על כל פרטיו - ניהול חזרות, הקמת במה ותאורה, בניית תפאורה, שיווק מופע ועוד.

ולא רק התלמידים שלנו מרוויחים -
הקהל שמגיע לפגע וברח זוכה לפגוש לראשונה יצירות מקוריות רגע לפני שהן מגיעות לתיאטרון או למסך, ולהנות מהשחקנים ומהחומרים שבהמשך יהפכו להיות חלק בלתי נפרד מהתרבות בארץ.

מופעי הפגעוברח עולים אחת לחודשיים לאורך כל שנת הלימודים, כאשר כל מופע הוא חדש ומרגש, לעיתים בנושאים במפתיעים (מחזות זמר, אירוויזיון, בחירות, קומדיה ועוד..).

תאריכי המופעים הבאים לשנת 2022:
15.01, 19.02, 12.03, 09.04, 28.05, 25.06
(התאריכים עלולים להשתנות - עקבו אחרינו ברשתות כדי להישאר מעודכנים!)

לעמוד הפייסבוק של פגע וברח