הצגות ירושלים

array(1) {
 [0]=>
 object(WP_Post)#2151 (24) {
  ["ID"]=>
  int(4502)
  ["post_author"]=>
  string(1) "6"
  ["post_date"]=>
  string(19) "2018-02-21 18:10:57"
  ["post_date_gmt"]=>
  string(19) "2018-02-21 18:10:57"
  ["post_content"]=>
  string(1855) "

מחזה נבואי, בו כבר לפני כמה עשורים, חזה נסים אלוני את עלייתה של קללת ההון-שלטון-עיתון, ואת העולם שבו את מקום הגורל תופסת דעת הקהל - היא שמכתירה מלכים, ברונים, רוזנים ואלים, רק כדי לרסק אותם אל קרקע המציאות כעבור רגע, כשהיא מעלה בלהבות את חייהם, הישגיהם ומאבקיהם לקול התשואות.
סיפור עלייתו ונפילתו של אדי קינג, גנגסטר עם חידה בראש, ממוקם בתוך עולם שהמגפה משתוללת בו. עולם שכולו סערה ועדיין אינו יודע כיצד להתמודד עם סערה. עולם אלים, טעון, עמוס במיתוסים שאבדו את פשרם ובחידות שאין בהם הגיון. עולם שהגיע ל"זמן העניים", בשפתו של אדי קינג, זמנם של אלו שאין להם אלוהים, שאין להם מלכים, רק שנות סגריר, סערות ובורסה.
אם רק נביט על המציאות שלנו דרך מסכי הטלוויזיה והסמארטפונים, דרך טבלאות הרייטינג וכותרות הקליק בייטס, דרך עמודי הפייסבוק וחשבונות האינסטגרם, נגלה שעולמו של אדי קינג מביט בנו חזרה.
"אדי קינג" היא הצגה שמנסה לתפוס את העולם הזה בעזרת עיצוב עולם קולנועי, מלא תנועה ואנרגיה, בניסיון לדבר על זמנם של העניים ועל זמננו אנו, זמן שבו אנו מוצאים את עצמנו יותר ויותר מתעניינים בחור עליו דיבר נסים, ומנסים, ביחד, לתהות על פשרו.

" ["post_title"]=> string(15) "אדי קינג" ["post_excerpt"]=> string(1827) "מחזה נבואי, בו כבר לפני כמה עשורים, חזה נסים אלוני את עלייתה של קללת ההון-שלטון-עיתון, ואת העולם שבו את מקום הגורל תופסת דעת הקהל - היא שמכתירה מלכים, ברונים, רוזנים ואלים, רק כדי לרסק אותם אל קרקע המציאות כעבור רגע, כשהיא מעלה בלהבות את חייהם, הישגיהם ומאבקיהם לקול התשואות. סיפור עלייתו ונפילתו של אדי קינג, גנגסטר עם חידה בראש, ממוקם בתוך עולם שהמגפה משתוללת בו. עולם שכולו סערה ועדיין אינו יודע כיצד להתמודד עם סערה. עולם אלים, טעון, עמוס במיתוסים שאבדו את פשרם ובחידות שאין בהם הגיון. עולם שהגיע ל"זמן העניים", בשפתו של אדי קינג, זמנם של אלו שאין להם אלוהים, שאין להם מלכים, רק שנות סגריר, סערות ובורסה. אם רק נביט על המציאות שלנו דרך מסכי הטלוויזיה והסמארטפונים, דרך טבלאות הרייטינג וכותרות הקליק בייטס, דרך עמודי הפייסבוק וחשבונות האינסטגרם, נגלה שעולמו של אדי קינג מביט בנו חזרה. "אדי קינג" היא הצגה שמנסה לתפוס את העולם הזה בעזרת עיצוב עולם קולנועי, מלא תנועה ואנרגיה, בניסיון לדבר על זמנם של העניים ועל זמננו אנו, זמן שבו אנו מוצאים את עצמנו יותר ויותר מתעניינים בחור עליו דיבר נסים, ומנסים, ביחד, לתהות על פשרו." ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(43) "%d7%90%d7%93%d7%99-%d7%a7%d7%99%d7%a0%d7%92" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2018-03-06 10:16:54" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2018-03-06 10:16:54" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(59) "http://www.nissan-nativ.org.il/?post_type=event&p=4502" ["menu_order"]=> int(2) ["post_type"]=> string(5) "event" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } }

אדי קינג

בירושלים: 11.3.17 | א’  20:30 – בכורה חגיגית במסגרת פסטיבל ירושלים לאומנויות, תאטרון החאן, דוד רמז 2, ירושלים

15-19.3.17 | חמישי עד שני | 20:30 (שישי ב12:30) , סטודיו למשחק ניסן נתיב ירושלים, אלעזר המודעי 17, ירושלים

בתל אביב: 21-22.3.17 | רביעי וחמישי | 20:30, בית ניסן נתיב ע”ש אלכסנדר גראס, נעם 5, יפו

 

מחזה נבואי, בו כבר לפני כמה עשורים, חזה נסים אלוני את עלייתה של קללת ההון-שלטון-עיתון, ואת העולם שבו את מקום הגורל תופסת דעת הקהל – היא שמכתירה מלכים, ברונים, רוזנים ואלים, רק כדי לרסק אותם אל קרקע המציאות כעבור רגע, כשהיא מעלה בלהבות את חייהם, הישגיהם ומאבקיהם לקול התשואות.
סיפור עלייתו ונפילתו של אדי קינג, גנגסטר עם חידה בראש, ממוקם בתוך עולם שהמגפה משתוללת בו. עולם שכולו סערה ועדיין אינו יודע כיצד להתמודד עם סערה. עולם אלים, טעון, עמוס במיתוסים שאבדו את פשרם ובחידות שאין בהם הגיון. עולם שהגיע ל”זמן העניים”, בשפתו של אדי קינג, זמנם של אלו שאין להם אלוהים, שאין להם מלכים, רק שנות סגריר, סערות ובורסה.
אם רק נביט על המציאות שלנו דרך מסכי הטלוויזיה והסמארטפונים, דרך טבלאות הרייטינג וכותרות הקליק בייטס, דרך עמודי הפייסבוק וחשבונות האינסטגרם, נגלה שעולמו של אדי קינג מביט בנו חזרה.
“אדי קינג” היא הצגה שמנסה לתפוס את העולם הזה בעזרת עיצוב עולם קולנועי, מלא תנועה ואנרגיה, בניסיון לדבר על זמנם של העניים ועל זמננו אנו, זמן שבו אנו מוצאים את עצמנו יותר ויותר מתעניינים בחור עליו דיבר נסים, ומנסים, ביחד, לתהות על פשרו.

:

לקבלת פרטים נוספים

מלא את פרטיך ואחד מנציגנו יצור עמך קשר