הצגות ואירועים

array(2) {
 [0]=>
 object(WP_Post)#2195 (24) {
  ["ID"]=>
  int(4502)
  ["post_author"]=>
  string(1) "6"
  ["post_date"]=>
  string(19) "2018-02-21 18:10:57"
  ["post_date_gmt"]=>
  string(19) "2018-02-21 18:10:57"
  ["post_content"]=>
  string(1855) "

מחזה נבואי, בו כבר לפני כמה עשורים, חזה נסים אלוני את עלייתה של קללת ההון-שלטון-עיתון, ואת העולם שבו את מקום הגורל תופסת דעת הקהל - היא שמכתירה מלכים, ברונים, רוזנים ואלים, רק כדי לרסק אותם אל קרקע המציאות כעבור רגע, כשהיא מעלה בלהבות את חייהם, הישגיהם ומאבקיהם לקול התשואות.
סיפור עלייתו ונפילתו של אדי קינג, גנגסטר עם חידה בראש, ממוקם בתוך עולם שהמגפה משתוללת בו. עולם שכולו סערה ועדיין אינו יודע כיצד להתמודד עם סערה. עולם אלים, טעון, עמוס במיתוסים שאבדו את פשרם ובחידות שאין בהם הגיון. עולם שהגיע ל"זמן העניים", בשפתו של אדי קינג, זמנם של אלו שאין להם אלוהים, שאין להם מלכים, רק שנות סגריר, סערות ובורסה.
אם רק נביט על המציאות שלנו דרך מסכי הטלוויזיה והסמארטפונים, דרך טבלאות הרייטינג וכותרות הקליק בייטס, דרך עמודי הפייסבוק וחשבונות האינסטגרם, נגלה שעולמו של אדי קינג מביט בנו חזרה.
"אדי קינג" היא הצגה שמנסה לתפוס את העולם הזה בעזרת עיצוב עולם קולנועי, מלא תנועה ואנרגיה, בניסיון לדבר על זמנם של העניים ועל זמננו אנו, זמן שבו אנו מוצאים את עצמנו יותר ויותר מתעניינים בחור עליו דיבר נסים, ומנסים, ביחד, לתהות על פשרו.

" ["post_title"]=> string(15) "אדי קינג" ["post_excerpt"]=> string(1827) "מחזה נבואי, בו כבר לפני כמה עשורים, חזה נסים אלוני את עלייתה של קללת ההון-שלטון-עיתון, ואת העולם שבו את מקום הגורל תופסת דעת הקהל - היא שמכתירה מלכים, ברונים, רוזנים ואלים, רק כדי לרסק אותם אל קרקע המציאות כעבור רגע, כשהיא מעלה בלהבות את חייהם, הישגיהם ומאבקיהם לקול התשואות. סיפור עלייתו ונפילתו של אדי קינג, גנגסטר עם חידה בראש, ממוקם בתוך עולם שהמגפה משתוללת בו. עולם שכולו סערה ועדיין אינו יודע כיצד להתמודד עם סערה. עולם אלים, טעון, עמוס במיתוסים שאבדו את פשרם ובחידות שאין בהם הגיון. עולם שהגיע ל"זמן העניים", בשפתו של אדי קינג, זמנם של אלו שאין להם אלוהים, שאין להם מלכים, רק שנות סגריר, סערות ובורסה. אם רק נביט על המציאות שלנו דרך מסכי הטלוויזיה והסמארטפונים, דרך טבלאות הרייטינג וכותרות הקליק בייטס, דרך עמודי הפייסבוק וחשבונות האינסטגרם, נגלה שעולמו של אדי קינג מביט בנו חזרה. "אדי קינג" היא הצגה שמנסה לתפוס את העולם הזה בעזרת עיצוב עולם קולנועי, מלא תנועה ואנרגיה, בניסיון לדבר על זמנם של העניים ועל זמננו אנו, זמן שבו אנו מוצאים את עצמנו יותר ויותר מתעניינים בחור עליו דיבר נסים, ומנסים, ביחד, לתהות על פשרו." ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(43) "%d7%90%d7%93%d7%99-%d7%a7%d7%99%d7%a0%d7%92" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2018-03-06 10:16:54" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2018-03-06 10:16:54" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(59) "http://www.nissan-nativ.org.il/?post_type=event&p=4502" ["menu_order"]=> int(2) ["post_type"]=> string(5) "event" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } [1]=> object(WP_Post)#2244 (24) { ["ID"]=> int(4516) ["post_author"]=> string(1) "6" ["post_date"]=> string(19) "2018-03-13 08:57:29" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2018-03-13 08:57:29" ["post_content"]=> string(2608) "

ימים לבנים - מופע משירי משוררות

מיטב שיריהן של המשוררות העבריות רחל, לאה גולדברג, תרצה אתר ויונה וולך

בביצוע תלמידי שנה ב', סטודיו למשחק ניסן נתיב ת"א מחזור נ"ד

ובשילוב תלמידי בית הספר לרוקנרול של יפו, במסגרת פרויקט ילדי המוסיקה מרכז הנוער יפו, בית איטליה

על הפרויקט:

החל מחודש דצמבר 2015 עבר סטודיו למשחק – ניסן נתיב למשכנו החדש ביפו. במסגרת המעבר ליפו יוזם הסטודיו פעולות לשיתוף הקהילה בפעילותו. אחד הפרויקטים בקהילה המרגשים, הוא מופע משירי משוררות עבריות לרגל 70 שנה למדינה.

המופע הינו מופע אקוסטי, המתקיים תוך שיתוף פעולה בין הסטודיו למשחק ניסן נתיב ת"א לבין בית הספר לרוקנרול ביפו בניהולו של רן שמעוני, בתמיכת עיריית ת"א – יפו.

תלמידי בית הספר לרוקנרול חוברים לסטודנטים למשחק, מלווים אותם בנגינה ומבצעים יחד אתם מספר דואטים מרגשים.     

במופע שזורים שירים מוכרים - "פתאום עכשיו, פתאום היום", "עקרה", "הוא (בואי כלה)" ועוד - לצד פנינים נדירות ("מריונטות", "בגן החיות", "אני משם").

להעלאת המופע נערכו חזרות משותפות בין תלמידי ביה"ס לרוקנרול ותלמידי הסטודיו, בהן נחשפו התלמידים אחד למשנהו, וביחד בכוחות משותפים מצליחים לעלות מופע שירה אקוסטי משותף.

 

הדרכה קולית ופסנתר: גלינה קנאון

בימוי ועיבודים קוליים: תום חודורוב

מנהל מקצועי פרויקט ילדי המוסיקה: רן שמעוני

עיבוד  מוסיקלי פסנתר: נדב סיון

הנחיית ההרכב: רז שמואלי

עיצוב תאורה: אורי רובינשטיין

 

" ["post_title"]=> string(56) "ימים לבנים - מופע משירי משוררות" ["post_excerpt"]=> string(2281) "ימים לבנים - מופע משירי משוררות מיטב שיריהן של המשוררות העבריות רחל, לאה גולדברג, תרצה אתר ויונה וולך בביצוע תלמידי שנה ב', סטודיו למשחק ניסן נתיב ת"א מחזור נ"ד ובשילוב תלמידי בית הספר לרוקנרול של יפו, במסגרת פרויקט ילדי המוסיקה מרכז הנוער יפו, בית איטליה על הפרויקט: החל מחודש דצמבר 2015 עבר סטודיו למשחק – ניסן נתיב למשכנו החדש ביפו. במסגרת המעבר ליפו יוזם הסטודיו פעולות לשיתוף הקהילה בפעילותו. אחד הפרויקטים בקהילה המרגשים, הוא מופע משירי משוררות עבריות לרגל 70 שנה למדינה. המופע הינו מופע אקוסטי, המתקיים תוך שיתוף פעולה בין הסטודיו למשחק ניסן נתיב ת"א לבין בית הספר לרוקנרול ביפו בניהולו של רן שמעוני, בתמיכת עיריית ת"א – יפו. תלמידי בית הספר לרוקנרול חוברים לסטודנטים למשחק, מלווים אותם בנגינה ומבצעים יחד אתם מספר דואטים מרגשים.      במופע שזורים שירים מוכרים - "פתאום עכשיו, פתאום היום", "עקרה", "הוא (בואי כלה)" ועוד - לצד פנינים נדירות ("מריונטות", "בגן החיות", "אני משם"). להעלאת המופע נערכו חזרות משותפות בין תלמידי ביה"ס לרוקנרול ותלמידי הסטודיו, בהן נחשפו התלמידים אחד למשנהו, וביחד בכוחות משותפים מצליחים לעלות מופע שירה אקוסטי משותף. הדרכה קולית ופסנתר: גלינה קנאון בימוי ועיבודים קוליים: תום חודורוב מנהל מקצועי פרויקט ילדי המוסיקה: רן שמעוני עיבוד  מוסיקלי פסנתר: נדב סיון הנחיית ההרכב: רז שמואלי עיצוב תאורה: אורי רובינשטיין  " ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(154) "%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%95%d7%a4%d7%a2-%d7%9e%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%99-%d7%9e%d7%a9%d7%95%d7%a8%d7%a8%d7%95%d7%aa" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2018-03-13 08:57:29" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2018-03-13 08:57:29" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(59) "http://www.nissan-nativ.org.il/?post_type=event&p=4516" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(5) "event" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } }

אדי קינג

בירושלים: 11.3.17 | א’  20:30 – בכורה חגיגית במסגרת פסטיבל ירושלים לאומנויות, תאטרון החאן, דוד רמז 2, ירושלים

15-19.3.17 | חמישי עד שני | 20:30 (שישי ב12:30) , סטודיו למשחק ניסן נתיב ירושלים, אלעזר המודעי 17, ירושלים

בתל אביב: 21-22.3.17 | רביעי וחמישי | 20:30, בית ניסן נתיב ע”ש אלכסנדר גראס, נעם 5, יפו

 

מחזה נבואי, בו כבר לפני כמה עשורים, חזה נסים אלוני את עלייתה של קללת ההון-שלטון-עיתון, ואת העולם שבו את מקום הגורל תופסת דעת הקהל – היא שמכתירה מלכים, ברונים, רוזנים ואלים, רק כדי לרסק אותם אל קרקע המציאות כעבור רגע, כשהיא מעלה בלהבות את חייהם, הישגיהם ומאבקיהם לקול התשואות.
סיפור עלייתו ונפילתו של אדי קינג, גנגסטר עם חידה בראש, ממוקם בתוך עולם שהמגפה משתוללת בו. עולם שכולו סערה ועדיין אינו יודע כיצד להתמודד עם סערה. עולם אלים, טעון, עמוס במיתוסים שאבדו את פשרם ובחידות שאין בהם הגיון. עולם שהגיע ל”זמן העניים”, בשפתו של אדי קינג, זמנם של אלו שאין להם אלוהים, שאין להם מלכים, רק שנות סגריר, סערות ובורסה.
אם רק נביט על המציאות שלנו דרך מסכי הטלוויזיה והסמארטפונים, דרך טבלאות הרייטינג וכותרות הקליק בייטס, דרך עמודי הפייסבוק וחשבונות האינסטגרם, נגלה שעולמו של אדי קינג מביט בנו חזרה.
“אדי קינג” היא הצגה שמנסה לתפוס את העולם הזה בעזרת עיצוב עולם קולנועי, מלא תנועה ואנרגיה, בניסיון לדבר על זמנם של העניים ועל זמננו אנו, זמן שבו אנו מוצאים את עצמנו יותר ויותר מתעניינים בחור עליו דיבר נסים, ומנסים, ביחד, לתהות על פשרו.

:

ימים לבנים - מופע משירי משוררות

יום ה’, 22.3, 18:00 ו-21:00

יום ו’, 23.3, 13:00

יום שבת, 24.3, 21:00

ימים לבנים – מופע משירי משוררות

מיטב שיריהן של המשוררות העבריות רחל, לאה גולדברג, תרצה אתר ויונה וולך

בביצוע תלמידי שנה ב’, סטודיו למשחק ניסן נתיב ת”א מחזור נ”ד

ובשילוב תלמידי בית הספר לרוקנרול של יפו, במסגרת פרויקט ילדי המוסיקה מרכז הנוער יפו, בית איטליה

על הפרויקט:

החל מחודש דצמבר 2015 עבר סטודיו למשחק – ניסן נתיב למשכנו החדש ביפו. במסגרת המעבר ליפו יוזם הסטודיו פעולות לשיתוף הקהילה בפעילותו. אחד הפרויקטים בקהילה המרגשים, הוא מופע משירי משוררות עבריות לרגל 70 שנה למדינה.

המופע הינו מופע אקוסטי, המתקיים תוך שיתוף פעולה בין הסטודיו למשחק ניסן נתיב ת”א לבין בית הספר לרוקנרול ביפו בניהולו של רן שמעוני, בתמיכת עיריית ת”א – יפו.

תלמידי בית הספר לרוקנרול חוברים לסטודנטים למשחק, מלווים אותם בנגינה ומבצעים יחד אתם מספר דואטים מרגשים.     

במופע שזורים שירים מוכרים – “פתאום עכשיו, פתאום היום”, “עקרה”, “הוא (בואי כלה)” ועוד – לצד פנינים נדירות (“מריונטות”, “בגן החיות”, “אני משם”).

להעלאת המופע נערכו חזרות משותפות בין תלמידי ביה”ס לרוקנרול ותלמידי הסטודיו, בהן נחשפו התלמידים אחד למשנהו, וביחד בכוחות משותפים מצליחים לעלות מופע שירה אקוסטי משותף.

 

הדרכה קולית ופסנתר: גלינה קנאון

בימוי ועיבודים קוליים: תום חודורוב

מנהל מקצועי פרויקט ילדי המוסיקה: רן שמעוני

עיבוד  מוסיקלי פסנתר: נדב סיון

הנחיית ההרכב: רז שמואלי

עיצוב תאורה: אורי רובינשטיין

 

:

לרישום לרשימת התפוצה השאירו שם ומייל ונעדכן אתכם בהצגות, אירועים ומבצעים